Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pozdrav pro všechny Mravenečky

1. 9. 2012

Zdravím všechny Mravenečky na startovní čáře nového školního roku! V pondělí startujeme, a tak jen pár informací. V pondělí mají děti pouze jednu vyučovací hodinu, končíme tedy v 8,45. Prosím lístečky, zda jde Mraveneček po skončení domů - sám nebo s doprovodem, či do družiny./Kdo jde do ŠD nutné přezutí/ Děti přivedu k zadnímu vchodu. Na první den si  stačí vzít  pouze dobrou náladu a úsměv na tváři! Domů děti přinesou  nějaké papíry - prosím prostudovat,  potřebné vyplnit a poslat  zpět.   

V tuto chvíli nevím přesné časy konců výuky v jednotlivých dnech prvního týdne, děti se dozví v pondělí, následně napíši na web.

Pro rychlíky ve školních nákupech: PROSÍM! -papírové utěrky, tahací kapesníky,válečkové lepidlo,barevné papíry, tempery, anilynové barvy nebo obyčejné vodovky, voskovky, suché pastely, nůžky, malá linkovaná podložka do  sešitu na geometrii, vazače-3 kusy, fólie, blok, linkovaný sešit tenký dle vlastního výběru dětí / takový, aby se dětem hodně líbil/ na první školní pokusy než se pořádně rozjedem

                                                                 Zatím snad vše!

                                  p.učitelka Zuzana